Çizgi filmlerde ve masallarda anlatılanlar gerçekleşseydi nasıl bir dünyada yaşıyor olurduk?

Güzel bir soru. Çizgi filmlerde yada filmlerde anlatıldığı gibi bir dünyada yaşasaydık ne olurdu? O mükemmel teknolojileri yıllar sonra değilde şu anda kullanıyor olsaydık? Ya da izlediklerimiz gerçek olsaydı, dünyayı kötü uzaylılar bassaydı? Yada masallarda anlatıldığı gibi karakterler olsaydı? Nasıl bir dünyada yaşıyor olurduk? Biraz bahseder misiniz?

 

Çizgi film ve masallarda anlatılanlar gerçek olsaydı yaşadığımız dünyada imkansız diye bir kelime kalmazdı. İnsanların hayvanlarla konuşması, saatlerce suyun altında nefes almadan ve başka bir ekipmana gerek kalmadan kalabilmesi ve elbette halı üzerinde uçabilmeleri gibi şeyler de mümkün olabilirdi.

İyilik perileri, sihirler, cadılar ve daha pek çok doğaüstü olayın ve varlığın da gerçek olabileceği böyle bir durumda sadece parmağınızın ucuyla arabaları kaldırabilmeniz mümkün olacağı gibi bir yerden bir yere gitmek için saatlerce yolculuk yapmak zorunda kalmaz büyük kuşların üzerine binerek seyahat edebilmeniz mümkün olurdu.

Çizgi filme ve masallarda anlatılanların gerçek olduğu bir dünyada ölüm olmaz, sadece iyiler mükafatlandırılır kötüler de cezalandırılırdı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.